Right
Specifications
| Fitting Position | Right |
| Colour | Orange |
| Lamp Type | P21W |
| Lamp Type | P21/5W |
| Lamp Type | R10W |
| Section | Outer section |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| paired article number | 2261487 |
Shipping Details
| Weight | 0.695 Kg |
| Weight Volumetric | 3.475 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Spain |
€35.51
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates