Specifications
| Rated Power | 2.8 kW |
| Voltage | 12 V |
| Number of mounting bores | 2 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Number of Teeth | 9 |
| for OE number | S14-407A |
| Quality | STANDARD LINE |
| New part without deposit |
Shipping Details
| Weight | 3.751 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Poland |
€104.42
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates