Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 485 mm |
| Core Width | 350 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.074 Kg |
| Weight Volumetric | 0.296 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Italy |
€196.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates