Front Axle
Specifications
| Shock Absorber Type | Gas Pressure |
| min. length | 330 mm |
| max. length | 480 mm |
| Cylinder Piston Diameter | 38.4 mm |
| Shock Absorber System | Twin-Tube |
| Shock Absorber Mounting Type | Bottom eye |
| Shock Absorber Mounting Type | Top pin |
| Shock Absorber Design | Telescopic Shock Absorber |
| Fitting Position | Front Axle |
| for OE number | 4004700000 |
Shipping Details
| Weight | 1.466 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Italy |
€19.01
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns