Specifications
| Belt Pulley Ø | 110 mm |
| Capacity Compressor | 171 cc |
| Compressor ID | 7SEU17A |
| Compressor Oil | PAG 46 YF |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with PAG compressor oil |
| Inlet Diameter | 28 mm |
| Outlet Diameter | 15 mm |
| Number of grooves | 6 |
| Oil Fill Quantity | 100 ml |
| Refrigerant | R 1234yf |
| Voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 7.011 Kg |
€228.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns