Specifications
| Belt Pulley Ø | 125 mm |
| Capacity Compressor | 3 cc |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with PAG compressor oil |
| Inlet Diameter | 21.3 mm |
| Outlet Diameter | 15.5 mm |
| Number of grooves | 6 |
| Number of pins | 1 |
| Oil Fill Quantity | 180 ml |
| Refrigerant | R 134a |
| Voltage | 12 V |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with magnetic clutch |
Shipping Details
| Weight | 8.287 Kg |
€268.07
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns