Specifications
| Belt Pulley Ø | 118 mm |
| Capacity Compressor | 106 cc |
| Compressor ID | HS110R |
| Compressor Oil | PAG 56 |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with PAG compressor oil |
| Inlet Diameter | 18.3 mm |
| Outlet Diameter | 15.5 mm |
| Number of grooves | 7 |
| Oil Fill Quantity | 150 ml |
| Refrigerant | R 134a |
| Voltage | 12 V |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with magnetic clutch |
Shipping Details
| Weight | 7.688 Kg |
€153.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns