Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 624 mm |
| Core Width | 418 mm |
| Inlet Diameter | 11.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 8.6 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
Shipping Details
| Weight | 3.621 Kg |
| Weight Volumetric | 21.726 Kg |
€56.58
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns