Specifications
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 435 mm |
| Core Width | 361 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 11.7 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 8.6 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 2.729 Kg |
| Weight Volumetric | 16.374 Kg |
€62.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns