Specifications
| Core Depth | 18 mm |
| Core Length | 499 mm |
| Core Width | 421 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 15.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 13 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
Shipping Details
| Weight | 3.332 Kg |
| Weight Volumetric | 19.992 Kg |
€46.94
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates