Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 670 mm |
| Core Width | 341 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 14.2 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 11.1 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.176 Kg |
| Weight Volumetric | 19.056 Kg |
€48.75
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates