Specifications
| Core Depth | 20 mm |
| Core Length | 565 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Inlet Diameter | 11.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 8 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Refrigerant | R 1234yf |
Shipping Details
| Weight | 4.062 Kg |
| Weight Volumetric | 24.372 Kg |
€45.67
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates