Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 670 mm |
| Core Width | 381 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 11.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 11.8 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.563 Kg |
| Weight Volumetric | 21.378 Kg |
€42.31
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns