Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 540 mm |
| Core Width | 371 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 22.6 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 18.4 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.038 Kg |
| Weight Volumetric | 18.228 Kg |
€56.15
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates