Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 500 mm |
| Core Width | 357 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 18.5 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 18.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.09 Kg |
| Weight Volumetric | 24.54 Kg |
€58.93
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates