Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 770 mm |
| Core Width | 358 mm |
| Inlet Diameter | 11.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 11.8 mm |
| Refrigerant | R 1234yf |
Shipping Details
| Weight | 3.901 Kg |
| Weight Volumetric | 23.406 Kg |
€52.58
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns