Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 550 mm |
| Core Width | 318 mm |
| Inlet Diameter | 15.5 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 15.5 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.253 Kg |
| Weight Volumetric | 19.518 Kg |
€50.17
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns