Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 412 mm |
| Core Width | 354 mm |
| Inlet Diameter | 15.5 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 10.2 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
Shipping Details
| Weight | 2.962 Kg |
| Weight Volumetric | 17.772 Kg |
€47.81
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns