Specifications
| Core Depth | 20 mm |
| Core Length | 615 mm |
| Core Width | 334 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 14.5 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 8.6 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 4.502 Kg |
| Weight Volumetric | 27.012 Kg |
€53.12
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates