Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 645 mm |
| Core Width | 349 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 13.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 13.8 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
Shipping Details
| Weight | 4.914 Kg |
| Weight Volumetric | 29.484 Kg |
€69.17
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates