Specifications
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 680 mm |
| Core Width | 355 mm |
| Chemical Properties | Corrosion resistant |
| Inlet Diameter | 15.5 mm |
| Material | Aluminium |
| Outlet Diameter | 10.2 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
Shipping Details
| Weight | 3.945 Kg |
| Weight Volumetric | 23.67 Kg |
€73.20
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates