Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 32 mm |
| Core Length | 590 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.175 Kg |
| Weight Volumetric | 16.7 Kg |
€27.58
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates