Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 36 mm |
| Core Length | 720 mm |
| Core Width | 468 mm |
| Inlet Diameter | 38.5 mm |
| Outlet Diameter | 38.5 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 6.29 Kg |
| Weight Volumetric | 25.16 Kg |
€95.51
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns