Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 42 mm |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 438 mm |
| Inlet Diameter | 41 mm |
| Outlet Diameter | 41 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 6.644 Kg |
| Weight Volumetric | 26.576 Kg |
€66.91
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates