Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 578 mm |
| Core Width | 388 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.215 Kg |
| Weight Volumetric | 16.86 Kg |
€54.18
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns