Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 460 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.89 Kg |
| Weight Volumetric | 15.56 Kg |
€34.85
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates