Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 610 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.43 Kg |
| Weight Volumetric | 21.72 Kg |
€77.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates