Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 380 mm |
| Core Width | 452 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.069 Kg |
| Weight Volumetric | 12.276 Kg |
€52.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates