Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 705 mm |
| Core Width | 362 mm |
| Inlet Diameter | 38.5 mm |
| Outlet Diameter | 38.5 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 6.23 Kg |
| Weight Volumetric | 24.92 Kg |
€77.43
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates