Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 770 mm |
| Core Width | 396 mm |
| Inlet Diameter | 33 mm |
| Outlet Diameter | 33 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.531 Kg |
| Weight Volumetric | 22.124 Kg |
€59.72
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates