Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 768 mm |
| Core Width | 458 mm |
| Inlet Diameter | 33 mm |
| Outlet Diameter | 33 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.699 Kg |
| Weight Volumetric | 22.796 Kg |
€86.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns