Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 565 mm |
| Core Width | 375 mm |
| Inlet Diameter | 35 mm |
| Outlet Diameter | 35 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.407 Kg |
| Weight Volumetric | 17.628 Kg |
€66.40
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates