Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 24 mm |
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Inlet Diameter | 30 mm |
| Outlet Diameter | 30 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.025 Kg |
| Weight Volumetric | 16.1 Kg |
€43.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates