Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 678 mm |
| Core Width | 370 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with oil cooler |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.279 Kg |
| Weight Volumetric | 21.116 Kg |
€66.60
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates