Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 350 mm |
| Core Width | 664 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.211 Kg |
| Weight Volumetric | 16.844 Kg |
€55.38
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates