Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 360 mm |
| Core Width | 618 mm |
| Inlet Diameter | 33.5 mm |
| Outlet Diameter | 33.5 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.04 Kg |
| Weight Volumetric | 20.16 Kg |
€55.35
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns