Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 638 mm |
| Core Width | 350 mm |
| Inlet Diameter | 31 mm |
| Outlet Diameter | 31 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.346 Kg |
| Weight Volumetric | 17.384 Kg |
€47.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates