Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 670 mm |
| Core Width | 348 mm |
| Inlet Diameter | 31 mm |
| Outlet Diameter | 31 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.446 Kg |
| Weight Volumetric | 13.784 Kg |
€54.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates