Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 368 mm |
| Inlet Diameter | 34 mm |
| Outlet Diameter | 34 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.216 Kg |
| Weight Volumetric | 20.864 Kg |
€48.73
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns