Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 602 mm |
| Core Width | 358 mm |
| Inlet Diameter | 35 mm |
| Outlet Diameter | 35 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with oil cooler |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.872 Kg |
| Weight Volumetric | 19.488 Kg |
€78.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates