Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 825 mm |
| Core Width | 416 mm |
| Inlet Diameter | 38 mm |
| Outlet Diameter | 38 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 6.265 Kg |
| Weight Volumetric | 25.06 Kg |
€66.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates