Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 24 mm |
| Core Length | 532 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.584 Kg |
| Weight Volumetric | 14.336 Kg |
€50.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns