Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 620 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.874 Kg |
| Weight Volumetric | 15.496 Kg |
€33.03
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates