Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 592 mm |
| Core Width | 452 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 4.026 Kg |
| Weight Volumetric | 16.104 Kg |
€55.90
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns