Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 24 mm |
| Core Length | 654 mm |
| Core Width | 416 mm |
| Inlet Diameter | 35 mm |
| Outlet Diameter | 35 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.722 Kg |
| Weight Volumetric | 22.888 Kg |
€72.32
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates