Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 485 mm |
| Core Width | 285 mm |
| Inlet Diameter | 30 mm |
| Outlet Diameter | 30 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 3.307 Kg |
| Weight Volumetric | 13.228 Kg |
€25.33
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns