Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 435 mm |
| Core Width | 526 mm |
| Inlet Diameter | 36 mm |
| Outlet Diameter | 36 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.136 Kg |
| Weight Volumetric | 20.544 Kg |
€62.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates