Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 625 mm |
| Core Width | 399 mm |
| Inlet Diameter | 38 mm |
| Outlet Diameter | 38 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.283 Kg |
| Weight Volumetric | 21.132 Kg |
€57.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns