Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 32 mm |
| Core Length | 720 mm |
| Core Width | 414 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with thermostat |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 1.427 Kg |
| Weight Volumetric | 5.708 Kg |
€66.40
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns