| External Thread | M18 x 1.5 mm mm |
| Number of connectors | 4 |
| Cable Length | 500 mm mm |
| Weight | 0,118 kg kg |
| Required quantity | 1 |
| Weight | 0.1 Kg |
| Customs Code | 902710 |
| Country of Origin | United Kingdom |
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€35.48
Dispatch on next business day
€34.39
Dispatch on next business day
€24.82
Dispatch on next business day
€55.13
Dispatch on next business day
€55.86
Dispatch on next business day
€23.90
Dispatch on next business day
€32.17
Dispatch on next business day
€57.21
Dispatch on next business day
€32.46
Dispatch on next business day
€22.88
Dispatch on next business day
€25.20
Dispatch on next business day
€28.95
Dispatch on next business day
€25.97
Dispatch on next business day
€30.31
Dispatch on next business day
€38.86
Dispatch on next business day
€17.88
Dispatch on next business day
€35.93
dispatch in 2 business days
€31.62
dispatch in 2 business days
€38.11
dispatch in 28 business days
€37.22
dispatch in 28 business days
€32.68
dispatch in 28 business days
€27.16
dispatch in 28 business days
€18.50
dispatch in 28 business days